ЗАПОВНЮЄМО ФОРМИ ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що інструкції щодо заповнення форм ПРРО можна переглянути за посиланням http://surl.li/ljiyz

08:46 04.12.2023

ЯКЕ ПРЕКРАСНЕ РІДНЕ СЛОВО! ВОНО – НЕ СВІТ, А ВСІ СВІТИ. ВІТАЄМО ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

Визначено переможців ІІ етапу XХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯЦИКА. Щирі вітання знавцям української мови закладів загальної середньої освіти Садівської територіальної громади! Шана та вдячність наставникам переможців!

08:38 04.12.2023

ЩОРОКУ 3 ГРУДНЯ РАЗОМ ІЗ СВІТОВОЮ СПІЛЬНОТОЮ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою та потребує додаткової уваги суспільства. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

10:13 01.12.2023

З 1 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ МВС УКРАЇНИ СТАЛО ГОЛОВНИМ ОРГАНОМ, ЯКИЙ КООРДИНУЄ ПОШУК УКРАЇНЦІВ, ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ЗА ОСОБЛИВИХ ОБСТАВИН

У межах реалізації державної політики у сфері дотримання норм міжнародного гуманітарного права на всій території України (у частині відповідних повноважень) наказом МВС від 25 серпня 2023 року №709 створено Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин) (далі – Управління (Секретаріат Уповноваженого)

11:30 30.11.2023