Дата: від до Скинути

НАГАДУЄМО ОСНОВНІ ЗАКОНОДАВЧІ ВИМОГИ ТА ПРАВИЛА ЩОДО РЕЄСТРАТОРІВ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ

Добровільне виконання вимог закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» не тільки звільняє від відповідальності, а ще й усуває ризики, що можуть стати підставою для проведення фактичних перевірок. ДПС використовує виключно ризикорієнтовну модель організації та здійснення контрольно-перевірочної роботи, а тому не проводить безпідставних перевірок платників податків.

13:52 08.12.2023

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА АГРАРІЇВ – 2024

У 2024 році в рамках бюджетної підтримки Світового банку планується пряма фінансова підтримка найбільш вразливої групи агропідприємств - невеликих фермерських господарств, які обробляють до 120 гектарів землі.

10:20 08.12.2023

СУБ’ЄКТ ГОСПОДАРЮВАННЯ САМОСТІЙНО ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ, ЯКИЙ ЗАСІБ БУДЕ ЗАСТОСОВУВАТИ В ПРРО – УДОСКОНАЛЕНИЙ/КВАЛІФІКОВАНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС АБО УДОСКОНАЛЕНУ/КВАЛІФІКОВАНУ ЕЛЕКТРОННУ ПЕЧАТКУ

Головне управління ДПС у Сумській області інформує платників податків Сумщини, що  суб’єкт господарювання самостійно приймає рішення, який засіб буде застосовувати в ПРРО – удосконалений/кваліфікований електронний підпис або удосконалену/кваліфіковану електронну печатку.

15:54 07.12.2023

ВІТАЄМО ІЗ ЗАЙНЯТИМ ІІІ МІСЦЕМ

ВІТАЄМО із зайнятим ІІІ місцем з інформатики учня 9 класу Панова Володимира у Всеукраїнських олімпіадах із базових дисциплін та вислювлюємо подяку за підготовку переможця Гур'яновій Олені Григорівні!

11:30 07.12.2023

ВІТАЄМО ЗДОБУВАЧА ОСВІТИ, УЧНЯ 9 КЛАСУ САДІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Вітаємо здобувача освіти, учня 9 класу Садівського ліцею Садівської сільської ради Дубовика Іллю, який посів І місце за підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства. Щирі вітання наставнику – учителю Мартиненко Валентині Миколаївні. Бажаємо успіхів на наступних етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

10:00 07.12.2023