Євроінтеграція України

ЗА ПІДТРИМКИ ЄС УКРАЇНСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ ПІДВИЩАТЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ОНОВЛЯТЬ НАВЧАЛЬНІ БУДІВЛІ Й ГУРТОЖИТКИ

10:00:08 29.07.2021

ЯКІ КРАЇНИ ТА ЗА ЯКИХ УМОВ ПРОПУСКАЮТЬ ВІДВІДУВАЧІВ З УКРАЇНИ?

За інформацією Комітету ВРУ з питань інтеграції України до ЄС, Євросоюз затвердив рішення про відновлення вільного виїзду з України. Тож куди ж українці можуть подорожувати та які правила в’їзду в інші держави?

11:00:07 26.07.2021

ОЛЬГА СТЕФАНІШИНА ПІДПИШЕ ДОДАТКОВУ УГОДУ З ЄС ЩОДО ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

14 липня Уряд уповноважив Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгу СТЕФАНІШИНУ підписати Додаткову угоду №1 між Урядом України та Єврокомісією про внесення змін до Угоди про фінансування «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку  – друга фаза»

10:00:49 21.07.2021