Оголошення

Відповідно до наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області від 22.06.2021 року № 113-ОД «Про оголошення відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Садівської сільської ради Сумського району Сумської області – Садівська дитяча школа мистецтв» оголошується відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Садівської сільської ради Сумського району Сумської області – Садівська дитяча школа мистецтв шляхом проведення усної співбесіди з претендентами.

16:00:48 24.06.2021