ОГОЛОШЕННЯ!

Управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської  ради Сумського району Сумської області з 11.10.2021 року оголошує прийом документів на призначення завідувача Садівського закладу дошкільної освіти (ясла – садок) «Тополька» Садівської сільської  ради Сумського району Сумської області (с. Сад, вул.  Войти, буд. 6).

08:45:15 11.10.2021

Відповідно до наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області від 22.06.2021 року № 113-ОД «Про оголошення відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Садівської сільської ради Сумського району Сумської області – Садівська дитяча школа мистецтв» оголошується відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Садівської сільської ради Сумського району Сумської області – Садівська дитяча школа мистецтв шляхом проведення усної співбесіди з претендентами.

16:00:48 24.06.2021