АКТИВНІ ТА СПОРТИВНІ ВИХІДНІ!

Минулі вихідні видалися дуже активними для вихованців гуртків «Пішохідний туризм» і «Спортивне орієнтування» комунального закладу позашкільної освіти «Садівський будинок дітей та юнацтва» Садівської сільської ради Сумського району Сумської області.

16:37 18.12.2023

І ЗНОВУ - ПЕРЕМОГА! РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАНЬ З МАТЕМАТИКИ

Вітаємо здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради, які посіли призові місця за підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики. Вітання наставникам переможців!

11:40 18.12.2023

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЧЕРЕЗ ПЕРЕБОЇ З МОБІЛЬНИМ ЗВ’ЯЗКОМ НЕ МОЖНА ОТРИМАТИ СМС З НОМЕРОМ Е-РЕЦЕПТА – ПРИЙНЯТО ТИМЧАСОВІ ЗМІНИ

Через збої в роботі мобільного оператора багато українців втратили зв’язок та, зокрема, не можуть отримати смс із номером е-рецепта на препарати за програмою реімбурсації, на наркотичні ліки, вартість яких відшкодовується коштом місцевих бюджетів, та на ліки, які пацієнт купує за власні кошти

14:16 15.12.2023

РЕЄСТРУЄМО КАСИРА ДЛЯ РОБОТИ З ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує, суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

09:09 15.12.2023

ВЕБІНАР “ВІДНОВЛЕННЯ ТВАРИННИЦТВА У ГРОМАДАХ ПІВНОЧІ УКРАЇНИ” (16.12.2023)

Бізнес-асоціація “4Бізнес”, член Нацплатформи МСБ, запрошує взяти участь у вебінарі “Відновлення тваринництва у громадах півночі України”, який проводиться в рамках проєкту “Розвиток самозайнятості у птахівництві в громадах Сумської області”!

12:35 14.12.2023