ВИДИ ІНФОРМАЦІЇ

та періодичність оновлення

Виконавці

1.

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних, що перебувають у володінні Садівської сільської ради (у разі змін)

2.

Довідник Садівської сільської ради та підпорядкованих підприємств, установ, організацій, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних вебсайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес (у разі змін)

3.

Інформація про організаційну структуру ради(у разі змін)

Загальний відділ

4.

Звіт про використання бюджетних коштів (щокварталу)

Управління фінансів та економіки

5.

Звіти, в тому числі щодо запитів на інформацію (щокварталу)

Загальний відділ

6.

Річні плани закупівель (щороку та у разі змін)

Відділ бухгалтерського обліку та господарської діяльності

7.

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньо-організаційних), проекти, що підлягають обговоренню відповідно до чинного законодавства(не пізніше п’яти робочих днів з моменту іх створення)

Відділ організаційної роботи, загальний відділ,структурні підрозділи ради, розробники проектів рішень, що підлягають обговоренню

8.

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається розпорядником (не пізніше пяти робочих днів з моменту створення документа)

9.

Адміністративні дані, що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог Закону, (у разі змін)

10.

Переліки регуляторних актів ради із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення (щокварталу до 25 числа наступного місяця(щоразу із зміною даних)

11.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проектів, цілей їх прийняття, строків підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення (у разі змін)

12.

Інформація про нормативно-правові засади діяльності ради

13.

Схема планування території Сумського району (у разі змін)

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та цивільного захисту ради

14.

Інші дані, які не включені до переліку, у разі високого суспільного інтересу до таких даних (високої частоти їх запитування, за результатами опитування громадської думки, наявності інших обставин) (у разі змін)