ПРОДОВЖУЄМО РУБРИКУ «НАПОВНИМО ЖИТТЯ ТЕПЛОМ»

Напередодні різдвяно-новорічних свят педагоги й вихованці Садівського будинку дітей та юнацтва стали учасниками обласного благодійного фестивалю «Діти – дітям», який проходить з 4 по 24 грудня 2023 року.

16:11 21.12.2023

КОНКУРС МАЛЮНКІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Громадськими організаціями «Спілка  підприємців теле та кіноіндустрії» та «Петро Мазепа»  (м. Київ)  був  ініційований   конкурс  дитячого малюнку до дня Святого Миколая.

16:07 21.12.2023

ДЕ ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВІ ПОСЛУГИ З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ                                     ТА ЗАСТОСУВАННЯ РРО/ПРРО?

ДЕ ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВІ ПОСЛУГИ З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ЗАСТОСУВАННЯ РРО/ПРРО?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що  Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

11:47 21.12.2023

ВІДПОВІДАЛЬНІCТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини,  що у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) відновлюється відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

15:59 20.12.2023

СУМЩИНА СИТУАЦІЯ НА ПРИКОРДОННІ СТАНОМ НА 8.00 20 ГРУДНЯ 2023

Вночі і зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 26 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Краснопільська, Великописарівська, Середино-Будська, Свеська громади.

08:24 20.12.2023

ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ НА ВИПАДОК МОЖЛИВИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ АБО ПОВІТРЯНИХ ТРИВОГ

Для того, щоб дати дитині відчуття безпеки та психологічного комфорту під час можливих блекаутів або перебування в укритті під час повітряних тривог, запропонуйте їй цікаву гру. Адже це найпростіший спосіб трансформувати напругу, розповідають спеціалісти Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

10:20 19.12.2023

ГРВІ, ГРИП ТА COVID-19: ЯК РОЗРІЗНИТИ ЗАХВОРЮВАННЯ ТА КОЛИ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ЛІКАРЯ?

Кількість захворювань на ці респіраторно-вірусні інфекції під час епідсезону, який починається в Україні в жовтні та закінчується навесні, прогнозовано збільшується. Так, з початку жовтня понад 1,5 млн українців перехворіли на ГРВІ, грип та COVID-19. З 4 по 10 грудня захворіло 155 539 українців, 4 652 – госпіталізовані. Виявлено 10 869 випадків COVID-19, 2 083 пацієнти потребували стаціонарної медичної допомоги.

10:18 19.12.2023