Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПІЛЬГИ ІЗ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ ОБ’ЄКТІВ ЖИТЛОВОЇ ТА НЕЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

Рішенням 40 сесії восьмого скликання Садівської сільської ради від 12.07.2024 року «Про внесення змін до рішення Садівської сільської ради від 09.07.2021 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості» передбачено надання пільг наступним категоріям населення:

09:57:42 24.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

У ході Конференції відновлення України у Берліні Європейський Союз підписав перші гарантійні угоди на суму 1,4 млрд євро в рамках інвестиційного компонента програми Ukraine Facility. Нові інструменти фокусуються на покритті потреб української економіки, фінансуванні інфраструктури, муніципального розвитку, відновленні енергетичної системи, підтримці приватного сектору, зокрема МСП та постраждалих від війни груп населення.

16:33:39 17.07.2024