Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РІШЕННЯ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІД 09.07.2021 «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАВОК ТА ПІЛЬГ ІЗ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕ

Даний регуляторний акт розроблений на виконання пункту 12.3 статті 12, статті 266 Податкового кодексу України, пункту 24 частини першої статті 26, статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», наказу Міністерства економіки України від 16 травня 2023 року № 3573 «Про затвердження національного класифікатора НК 018:2023 та скасування національного класифікатора ДК 018-2000».

09:46:08 16.04.2024