ПОВІДОМЛЕННЯ

Державне  підприємство  «Дослідне  господарство Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України» згідно технологічного процесу вирощування сільськогосподарських культур проводить обробку полів пестицидами.

13:30:12 17.06.2021

ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ТРАНСПОРТУ У ЗВ’ЯЗКУ З ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СЕЛА САД

20 червня 2021 року з 10:00 до 22:00 – буде забезпечено об`їзд відрізку дороги Н-07-Сад-Косівщина через площу вздовж вулиці Паркова та спрямовано рух транспорту по вулицях Зелена, Шкільна.

13:00:51 17.06.2021

ЗАСІДАННЯ ДЕВ'ЯТОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 червня 2021 року о 15:00 у залі Садівського сільського будинку культури: за адресою: с. Сад, вул. Паркова, 1 відбудеться засідання дев'ятої позачергової сесії Садівської сільської ради Сумського району Сумської області VIII скликання.

09:01:56 17.06.2021