ДЕ ОТРИМАТИ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ РРО/ПРРО?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що  Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

15:30 07.11.2023

ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції нашої громади!

08:00 07.11.2023

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО ЗАХОДУ СЕРЕД УЧНІВ «COOL GAMES»

03.11.2023 року на базі Садівського ліцею був проведений І етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games» серед команд закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради. У трьох вікових дивізіонах змагалися представники Садівського ліцею, Низівського ліцею, Голубівського ліцею, Терешківської  філії Садівського ліцею та Великовільмівської філії Садівського ліцею. 56 активних та рухливих дітей взяли участь у цікавих естафетах. Перемогу у всіх дивізіонах виборов Садівський ліцей. Велика подяка керівництву закладу, Тодосійчук В.М., Голуб Н.М., вчителям фізичної культури ліцеїв та філій: Голубу П.А., Товкус В.І., Артюху О.А., Тараненку А.М., Руді Л.І., Швець О.П., Бодарь Н.М. та здобувачам освіти за святкову атмосферу, емоційне піднесення та неймовірний настрій.

17:00 06.11.2023

ЗБІРНА КОМАНДИ САДІВСЬКОГО БУДИНКУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

На світлинах - запекла боротьба збірної команди Садівського будинку дітей та юнацтва на VI турі Чемпіонату ДЮФЛ Сумської області серед команд 2010 року, який завершив сьогодні осінній футбольний марафон! Бажаємо юним футболістам невпинно прямувати до перемоги, покращувати свою майстерність і дарувати вболівальникам незабутні миті ФУТБОЛУ!

16:00 06.11.2023

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: ЗРОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ МОЖНА В ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

До профілактичних заходів, з метою запобігання поширенню захворюваності на COVID-19 та мінімізації наслідків від перебігу хвороби долучились і працівники Сумської обласної військової адміністрації

14:30 06.11.2023