Садівська громада
Сумська область, Сумський район

Адміністративні послуги соціального характеру

 1.  «Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації»
 2.  «ВИДАЧА НАПРАВЛЕННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ДО РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ УСТАНОВ СФЕРИ УПРАВЛІННЯ МІНСОЦПОЛІТИКИ»
 3.  «Порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»
 4. „ВИДАЧА НАПРАВЛЕННЯ НА ПРОХОДЖЕННЯ ОБЛАСНОЇ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ АВТОМОБІЛЯМИ”
 5.  «Порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»
 6. «ВИДАЧА НАПРАВЛЕННЯ ДО РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ УСТАНОВ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЯМ ВІКОМ ДО ТРЬОХ РОКІВ, ЯКІ НАЛЕЖАТЬ ДО ГРУПИ РИЗИКУ ЩОДО ОТРИМАННЯ ІНВАЛІДНОСТІ»
 7.  «Призначення та виплата компенсаційної виплати фізичній особі, яка надає соціальні послуги»
 8.   «Призначення та виплата тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу»
 9.   «Монетизація одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» у 2020-2021 роках »
 10.  «Деякі питання здійснення патронату над дитиною »
 11.  « Надання державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80 –річного віку та за висновком ЛКК закладу охорони здоов’я потребують постійного стороннього догляду»
 12.  «Призначення та виплата компенсаційної виплати фізичній особі, яка надає соціальні послуги»
 13.   «Призначення та виплата тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу»
 14.  «Призначення та виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня»
 15.  «Призначення та виплата компенсаційної виплати фізичній особі, яка надає соціальні послуги»
 16.  «Деякі питання здійснення патронату над дитиною »
 17.   «Монетизація одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» у 2020-2021 роках »
 18. « Надання державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80 –річного віку та за висновком ЛКК закладу охорони здоов’я потребують постійного стороннього догляду»
 19. «Призначення та виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня»
 20. «Призначення та виплата державної допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною»
 21. «Призначення та виплата компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам ліквідації ядерних аварій, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, потерпілим від радіаційного опромінення, віднесених до категорії 1, 2 та 3, дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи»
 22. «Призначення та виплата щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним »
 23. «Надання та виплата державної допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях»
 24. «Призначення та виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг»
 25. «Призначення та виплата державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»
 26. «Призначення і виплата державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»
 27. «Надання надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю»
 28. «Надання та виплата тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»
 29. «Надання та виплата державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування»
 30. «Призначення та виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям»
 31. «Надання та виплата державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування»
 32. «Надання та виплата державної допомоги при народженні дитини»
 33. «Надання та виплата державної допомоги на дітей одиноким матерям»
 34. «Надання та виплата державної допомоги при усиновленні дитини»
 35. «Надання та виплата державної соціальної допомоги дитині померлого годувальника»
 36. Призначення та виплата державної соціальної допомоги «Муніципальна няня»
 37. «Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»
 38. «Призначення та виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»
 39. «Про волонтерську діяльність»
 40. «Компенсаційна виплата фізичній особі, яка надає соціальні послуги»
 41. «Призначення тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу»
 42. «Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»
 43. «Про волонтерську діяльність»
 44. «МОНЕТИЗАЦІЯ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА» У 2020-2021 РОКАХ»
 45. «Надання державної допомоги при усиновленні дитини»
 46. «Призначення та виплата компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на чорнобильській аес, учасникам ліквідації ядерних аварій, потерпілим від чорнобильської катастрофи, потерпілим від радіаційного опромінення, віднесених до категорій 1, 2 та 3, дітям, потерпілим від чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю внаслідок чорнобильської катастрофи»
 47. «Надання державної допомоги при народженні дитини»
 48. «Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»
 49. «НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ»
 50. «Призначення державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»
 51. «Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»
 52. «Надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування»
 53. «Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування»
 54. «Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям»
 55. «Надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю i чи ii групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею»
 56. «Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»
 57. «Надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях»
 58. «Надання державної соціальної допомоги дитині померлого годувальника»
 59. «Виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»
 60. «Надання державної допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною»
 61. «Призначення державної соціальної допомоги відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»
 62. «Призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»
 63. «Надання державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку та за висновком ЛКК закладу охорони здоров’я потребують постійного стороннього догляду »
 64. «Надання надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю»
 65. «Деякі питання здійснення патронату над дитиною »
 66. «Психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб»
 67. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням »
 68. «Забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції за рахунок коштів обласного бюджету»
 69. «Професійна адаптація учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб»
 70. «Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей»
 71. «Відшкодування витрат на поховання УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни»
 72. «Видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян»
 73. «Прийом документів для взяття на облік осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для забезпечення безоплатними путівками шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам»
 74. «Встановлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї»
 75. «Визначення права багатодітним сім’ям»
 76. «Взяття на облік осіб, які мають право на пільги»
 77. «Прийом документів для взяття на облік для отримання грошової компенсації замість путівки особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
 78. «Призначення одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим особам»
 79. «Видача листів талонів на право одержання особами з інвалідністю внаслідок війни проїзних документів (квитків) безоплатно і з 50-відсотковою знижкою їх вартості»
 80. «ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАМІСТЬ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ ПУТІВКИ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ ТА ПРИРІВНЯНИМ ДО НИХ ОСОБАМ»
 81. «Присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» (провадиться указом Президента України)
 82. «ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ (ПУТІВКАМИ) ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ОСІБ, НА ЯКИХ ПОШИРЮЄТЬСЯ ДІЯ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ «ПРО СТАТУС ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ГАРАНТІЇ ЇХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ» ТА «ПРО ЖЕРТВИ НАЦИСТСЬКИХ ПЕРЕСЛІДУВАНЬ»
 83. «ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЛІКУВАННЯМ (ПУТІВКАМИ) ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ»
 84. «Встановлення статусу та видача посвідчення «Особа з інвалідністю внаслідок війни»
 85. «Встановлення статусу та видачі посвідчення Учасник війни»
 86. « УСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ, ВИДАЧА ПОСВІДЧЕНЬ ВЕТЕРАНАМ ПРАЦІ»
 87. «Встановлення статусу та видача посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни»
 88. «Призначення деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування»
 89. «ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ЩОДО НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»
 90. «Відпочинок та оздоровлення дітей в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія»
 91. «Відшкодування витрат на поховання УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни»
 92. «ВИДАЧА ПОСВІДЧЕНЬ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ТА ІНШИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН»
 93. «ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПУТІВКОЮ ШЛЯХОМ НАДАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ»
 94. «ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВА БАГАТОДІТНИМ СІМ’ЯМ»
 95. «УСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ, ВИДАЧА ПОСВІДЧЕНЬ БАТЬКАМ БАГАТОДІТНОЇ СІМ’Ї ТА ДИТИНИ З БАГАТОДІТНОЇ СІМ’Ї»
 96. «ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ»
 97. «ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАМІСТЬ ПУТІВКИ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ»
 98. Технологічна карта адміністративної послуги «Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей»
 99. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни»
 100. Технологічна карта адміністративної послуги «Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей»
 101. Технологічна карта адміністративної послуги «Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»
 102. Технологічна карта адміністративної послуги «Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей»
 103. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей»
 104. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей»
 105. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»
 106. Технологічна карта адміністративної послуги «Забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням»
 107. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей»
 108. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням»
 109. Технологічна карта адміністративної послуги «Професійна адаптація осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності»
 110. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Професійна адаптація осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності»
 111. Технологічна карта адміністративної послуги «Виплата компенсації готівкою на придбання твердого палива сім’ям Захисників і Захисниць України, особам з інвалідністю в наслідок війни I групи з числа учасників бойових дій на територіях інших держав (воїнам-інтернаціоналістам) та сім’ям загиблих учасників бойових дій на територіях інших держав за рахунок коштів обласного бюджету»
 112. Технологічна карта адміністративної послуги «Відшкодування за встановлення пам’ятників та облаштування місць поховання загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України»
 113. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Виплата компенсації готівкою на придбання твердого палива сім’ям Захисників і Захисниць України, особам з інвалідністю в наслідок війни I групи з числа учасників бойових дій на територіях інших держав (воїнам-інтернаціоналістам) та сім’ям загиблих учасників бойових дій на територіях інших держав за рахунок коштів обласного бюджету»
 114. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Відшкодування за встановлення пам’ятників та облаштування місць поховання загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України»
 115. Технологічна карта адміністративної послуги «Надання адресної грошової допомоги Захисникам і Захисницям України та сім’ям загиблих (тих, які пропали безвісті), померлих Захисників і Захисниць України за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії»
 116. Технологічна карта адміністративної послуги «Виплата компенсації готівкою на придбання твердого палива сім’ям Захисників і Захисниць України, особам з інвалідністю в наслідок війни I групи з числа учасників бойових дій на територіях інших держав (воїнам-інтернаціоналістам) та сім’ям загиблих учасників бойових дій на територіях інших держав за рахунок коштів обласного бюджету»
 117. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Надання адресної грошової допомоги Захисникам і Захисницям України та сім’ям загиблих (тих, які пропали безвісті), померлих Захисників і Захисниць України за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії»
 118. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Відшкодування за встановлення пам’ятників та облаштування місць поховання загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України»
 119. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Виплата компенсації готівкою на придбання твердого палива сім’ям Захисників і Захисниць України, особам з інвалідністю в наслідок війни I групи з числа учасників бойових дій на територіях інших держав (воїнам-інтернаціоналістам) та сім’ям загиблих учасників бойових дій на територіях інших держав за рахунок коштів обласного бюджету»
 120. Технологічна карта адміністративної послуги «Відшкодування за встановлення пам’ятників та облаштування місць поховання загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України»
 121. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Надання адресної грошової допомоги Захисникам і Захисницям України та сім’ям загиблих (тих, які пропали безвісті), померлих Захисників і Захисниць України за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії»
 122. Технологічна карта адміністративної послуги «Надання адресної грошової допомоги Захисникам і Захисницям України та сім’ям загиблих (тих, які пропали безвісті), померлих Захисників і Захисниць України за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії»
 123. Технологічна карта адміністративної послуги «Надання щорічної разової грошової допомоги батькам загиблих (тих, які пропали безвісти), померлих Захисників та Захисниць України»
 124. Технологічна карта адміністративної послуги «Надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам і Захисницям України та сім’ям загиблих (тих, які пропали безвісті), померлих Захисників і Захисниць України»
 125. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Надання щорічної разової грошової допомоги батькам загиблих (тих, які пропали безвісти), померлих Захисників та Захисниць України»
 126. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам і Захисницям України та сім’ям загиблих (тих, які пропали безвісті), померлих Захисників і Захисниць України»
 127. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки)»
 128. Технологічна карта адміністративної послуги «Встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки)»
 129. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги «Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки)»
 130. Технологічна карта адміністративної послуги «Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки)»

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь