ЗНАННЯ ЗДОБУВАЄМО - В ОЛІМПІАДАХ ПЕРЕМАГАЄМО!

Вітаємо здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради, які посіли призові місця за підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та історії.

11:05 20.11.2023

СЛОВО ШЕВЧЕНКА ДОПОМАГАЄ ЗДОБУТИ ПЕРЕМОГУ. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!

Щирі вітання творчо обдарованій молоді закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради, які посіли призові місця за результатами участі в ІІ етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

10:58 20.11.2023

НЕДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇЇ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ

Право на вільне висловлювання гарантовано статтею 34 Конституції України, якою встановлено, що кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або у інший спосіб – на свій вибір. Така інформація повинна поширюватися із дотриманням законодавчих норм про її достовірність та не порушувати права інших осіб.

08:54 17.11.2023

ВАКЦИНАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ – ЦЕ ПИТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ.

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

08:36 17.11.2023