КУ «Центр надання соціальних послуг» Садівської сільської ради

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

ТАРИФИ НА ПЛАТНІ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ НА 2022 РІК, ЩО НАДАЮТЬСЯ КУ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

1 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

День Покрови Пресвятої Богородиці з 2023 року православні християни святкують  1 жовтня.  Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня Українського Козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва.

09:30:34 02.10.2023

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПІДОПІЧНИХ УСТАНОВИ

КУ «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради Сумського району Сумської області»  видала  гуманітарну допомогу, яку надав  Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОДА.

10:17:18 01.08.2023

ПРИБИРАННЯ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ ТА ПІДТРИМАННЯ ЇЇ У НАЛЕЖНОМУ СТАНІ

Згідно статтей 15, 17 Закону України  «Про благоустрій населених пунктів» громадяни та установи у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані утримувати в належному стані об'єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою території населеного пункту прилеглу до цих об'єктів територію.

13:20:13 15.05.2023

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Волонтерство — це бути корисним людям всюди, де ти є. Це можливість надавати підтримку та турбуватися про тих, хто цього потребує. Волонтер – це людина, яка за власним бажанням готова витратити свої сили, час і талант на користь громади або конкретній людині, не чекаючи винагороди. Сьогодні волонтерська діяльність знаходить все більше своїх прихильників.

12:00:00 30.04.2023

НАРЕШТІ У НАШІЙ ГРОМАДІ З'ЯВИВСЯ СОЦІАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради Сумського району Сумської області» повідомляє, що рішенням восьмого скликання двадцять п’ятої сесії Сумського району Сумської області Садівської сільської ради від 08.02.2023 до структури Центру введено відділення соціальної роботи.

15:40:18 18.04.2023

ТОЛОКА З ПРИБИРАННЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Весна – час пробудження й піднесення. І хоча в останні роки вона супроводжується трагедією доль людських, все одно не дає оселитися в душі зневірі.

09:30:34 13.04.2023

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В УСТАНОВІ

Працівники  комунальної установа «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради» разом з Благодійним фондом «Руки милості» надали гуманітарну допомогу у вигляді санітарно-гігієнічних наборів для осіб, які перебувають на обліку в установі (діти з інвалідністю, особи з інвалідністю, особи похилого віку та сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах).

14:30:52 04.04.2023

ВІДДІЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ (АБІЛІТАЦІЇ) ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Відділення комплексної  реабілітації (абілітації) для дітей з інвалідністю – структурний підрозділ КУ «Центр надання соціальних послуг», який зосереджує свою роботу на наданні дітям послуг з: соціальної , психолого-педагогічної та фізичної реабілітації дітей з інвалідністю.

15:30:08 30.11.2022