Дата: від до Скинути

РОСІЙСЬКІ СПЕЦСЛУЖБИ АКТИВНО ЗБИРАЮТЬ ІНФОРМАЦІЮ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ КОЛАБОРАНТІВ-НАВІДНИКІВ ДЛЯ ОБСТРІЛІВ ОБʼЄКТІВ КРИТИЧНОЇ ТА ВІЙСЬКОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Обстріли обʼєктів критичної та військової інфраструктури здійснюються рф аби примусити вище Українське політичне керівництво піти на переговори з кремлівським режимом на вигідних для останнього умовах. Подібні провокації спрямовані не тільки залишити українців без світла, а також деморалізувати населення.

08:18 16.11.2023

ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМИ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ

В Україні функціонує досить багато онлайн-проєктів для підтримки ментального здоров’я. Про деякі з них розповіли в межах Всеукраїнської програми «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

14:16 15.11.2023

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НИЗІВСЬКОГО СТАРОСТАТУ  ТА УСІЄЇ САДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НИЗІВСЬКОГО СТАРОСТАТУ ТА УСІЄЇ САДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

13.11.2023 у мережі фейсбук Оленою Середою була розміщена інформація про надання Садівською сільською радою фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам для придбання житла та для ремонту помешкань, або придбання дров, що не відповідає дійсності. Олена Іванівна не була уповноважена сільською радою на поширення недостовірної інформації.

13:00 14.11.2023

НОВІ КНИЖКИ В БІБЛІОТЕКАХ ГРОМАДИ

Днями фонди Низівської селищної, Терешківської, Сульської та Шпилівської сільських бібліотек Садівської громади поповнились дитячою літературою, придбаною від харківського видавництва "Ранок. Дитяча література" у рамках програми "2=1". Маленькі користувачі закладів із задоволенням познайомились з новими надходженнями.

08:20 14.11.2023

ГАРБУЗЯНИЙ ВІКЕНД ВІДБУВСЯ В ЗАКЛАДАХ КУЛЬТУРИ САДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

У багатьох інформаційних ресурсах України 30 жовтня згадується як день, присвячений вшануванню одного з найулюбленіших і найуніверсальніших плодів на землі – гарбуза. Це неофіційне свято однак, його відзначення давно стало доброю осінньою традицією. Долучились до цієї традиції і заклади культури Садівської громади.

15:17 13.11.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВОЛИ  НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ ВІД СТАЦІОНАРНИХ ДЖЕРЕЛ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВОЛИ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ ВІД СТАЦІОНАРНИХ ДЖЕРЕЛ

Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» - Філія «Сумське лісове господарство» (ДП «Ліси України» - Філія «Сумське лісове господарство») має намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.

14:38 13.11.2023