ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановні відвідувачі!

Надіслати звернення до голови Садівської сільської ради Сумського району Сумської області із використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) можна за електронною адресою:

sadsumy@ukr.net

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Завантажити зразок