УРЯДОВА ПРОГРАМА "СПРОМОЖНА ШКОЛА ДЛЯ КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ"

Управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області взяло участь в реалізації урядової програми "Спроможна школа для кращих результатів", а саме  забезпечення реалізації проекту «Придбання засобів навчання та обладнання для кабінету хімії Садівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Садівської сільської ради Сумського району Сумської області»

10:00:28 04.01.2022

СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ З ПИТАННЯ РЕФОРМИ ХАРЧУВАННЯ

З ініціативи та під патронатом Першої леді України сьогодні активно впроваджується реформа шкільного харчування.  Основна мета заходів – розбудова безпечного освітнього середовища, невід’ємною складовою  якого є забезпечення дітей здоровим, якісним та корисним харчуванням. З першого січня 2022 року вступає в дію постанова Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р.  № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

15:09:10 20.12.2021

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Ялинка має стояти на стійкій основі. При виявленні несправності святкової ілюмінації (блимання лампочок, іскріння) слід одразу її вимкнути. Не можна прикрашати ялинку целулоїдними іграшками. Дітям забороняється купувати та використовувати піротехнічні засоби: феєрверки, петарди, ракети. Пам’ятайте! Щороку збільшується кількість людей, які отримали травми через недотримання правил користування піротехнікою.

15:06:22 20.12.2021

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

З 25 грудня 2021 року по 09 січня 2022 року в школах Садівської сільської ради триватимуть зимові канікули. Для того, щоб вони були веселими та корисними, учням необхідно пам’ятати про безпечну поведінку.

15:00:59 20.12.2021

УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ «НАЙКРАЩИЙ КАБІНЕТ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ»!

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 04.08.2021 № 391-ОД «Про проведення обласного конкурсу «Найкращий кабінет початкових класів», з метою покращення матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення кабінетів початкових класів, створення оптимальних умов для навчання учнів, реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти 10 вересня 2021 року проведено конкурс «Найкращий кабінет початкових класів» Садівської сільської ради.

15:00:48 20.12.2021

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ОЖЕЛЕДИЦІ

Ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте у колінах, ступайте на всю підошву. Руки мають бути вільні. Пам’ятайте, що поспіх збільшує небезпеку під час ожеледиці, тому виходьте із будинку заздалегідь. У разі порушення рівноваги швидко присядьте — це найбільш реальний шанс утриматися на ногах. Падайте   із мінімальною шкодою для свого здоров’я. Відразу присядьте, щоб знизити висоту. У момент падіння зберіться, напружте м’язи, а доторкнувшись до землі, обов’язково перекотіться — удар, спрямований на вас, зменшиться. Не тримайте руки в кишенях: це збільшує можливість не тільки падіння, а й важких травм, особливо переломів. Обходь люки: як правило, вони покриті льодом. Крім того, люки можуть бути погано закріплені, що збільшує ризик  травмування. Ідучи тротуаром, не проходьте близько до проїжджої частини дороги. Це небезпечно,  адже є ризик підковзнутися і впасти під колеса автомобіля, що проїжджає. Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та ожеледиці. Пам’ятайте, що через ожеледицю значно збільшиться відстань гальмівного шляху. Якщо ви впадете і через деякий час відчуєте біль у голові й суглобах, нудоту — терміново зверніться до лікаря.

15:00:36 20.12.2021

ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ РАЗОМ З «КОЛОСКОМ» !!!

З метою популяризації природничих знань серед учнівської молоді, розвитку читацьких та інформаційно-пізнавальних компетентностей школярів, підтримки талановитих учнів щорічно проводиться Міжнародний інтерактивний природничий учнівський конкурс «КОЛОСОК».

14:49:10 20.12.2021

ПОСЛУГИ ПІДУТЬ ЗА ДИТИНОЮ

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання - у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі – Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення”, який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.

09:38:04 06.07.2021