Дата: від до Скинути

ЧОМУ “СУМИОБЛЕНЕРГО” МАЄ ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ТА В ЯКИХ УМОВАХ ПРАЦЮЮТЬ ЕНЕРГЕТИКИ СУМЩИНИ?

Щодня від обстрілів з території росії страждають і електромережі “Сумиобленерго”. Як енергетики Сумщини працюють майже на кордоні з рф, чому на сайті обленерго є графіки погодинних відключень та як готуються до зими, розповів в ефірі Українського радіо заступник директора технічного з високовольтних мереж АТ “Сумиобленерго” Олександр Маландій.

09:24 16.10.2023

18.09.2023 О 10-00 БІЛЯ АМБУЛАТОРІЇ С.САД БУДЕ ОРГАНІЗОВАНА ВИЇЗНИЙ ЗАХІД З ФАХІВЦІВ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ З МЕШКАНЦЯМИ САДІВСЬКОЇ ОТГ

Жителям будуть надані наступні безкоштовні послуги: 1. Вимірювання рівня глюкози в крові (натщесерце, 8-12 годин голодування). 2. Вимірювання артеріального тиску, ваги тіла. 3. Надання рекомендацій з питань здорового способу життя, санітарно-епідемічної ситуації в громаді. 4. Отримати роз даткові матеріали з корисною інформацією про хвороби, підтримку власного здоров’я.

08:18 16.10.2023