ПРОДОВЖУЄМО РУБРИКУ «НАПОВНИМО ЖИТТЯ ТЕПЛОМ»

Напередодні різдвяно-новорічних свят педагоги й вихованці Садівського будинку дітей та юнацтва стали учасниками обласного благодійного фестивалю «Діти – дітям», який проходить з 4 по 24 грудня 2023 року.

09:11 25.12.2023

ПРОДОВЖУЄМО РУБРИКУ «НАПОВНИМО ЖИТТЯ ТЕПЛОМ»

08:49 25.12.2023

ФОРМУЄМО ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ, ВИХОВУЄМО ПАТРІОТИЗМ

Спільнота небайдужих учнів Садівського ліцею Садівської сільської ради Сумського району Сумської області, яких об’єднали патріотичні цінності та бажання займатися волонтерством, долучилися до обласного конкурсу соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду» зі своїм проєктом «НЕдитяча боротьба за Україну» і перемогли!

13:40 22.12.2023

ГОЛОВНА УМОВА ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ЗАСТОСУВАННЯ РРО/ПРРО – ОФІЦІЙНО ПРОВЕДЕНА РЕЄСТРАЦІЯ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 3219-IX).

10:06 22.12.2023

21.12.2023 РОКУ НА БАЗІ САДІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ, В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ» ЗА ПІДТРИМКИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД «ШКІЛЬНІ СПОРТИВНІ ІГРИ»

21.12.2023 року на базі Садівського ліцею, в рамках Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч зі спортом» за підтримки Президента України, відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Шкільні спортивні ігри» - змагання із баскетболу серед закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради. У іграх приймали участь близько 60 учнів із Садівського, Низівського, Сульського ліцеїв та Терешківської філії Садівського ліцею.

10:01 22.12.2023