Дата: від до Скинути

ЕКСПЕРТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АГРАРНОЇ РАДИ ПІДГОТУВАЛИ ДЛЯ АГРАРІЇВ АЛГОРИТМ ДІЙ ПОЛЬОВОЇ ФІКСАЦІЇ РУЙНУВАНЬ АГРОПІДПРИЄМСТВ

Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) підготувала Алгоритм практичної рекомендації щодо правильної фіксації руйнувань агропідприємств

13:30 24.11.2022

ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО!

Український інститут національної пам’яті оприлюднив інформаційні матеріали до цьогорічних роковин вшанування жертв голодомору. Інформаційна кампанія цьогоріч проходитиме під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо»

11:30 24.11.2022

«MINEFREE» − НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК ДБАЄ ПРО БЕЗПЕКУ ГРОМАДЯН

«MineFree» (Без мін) − це мобільний застосунок, розроблений волонтерами благодійної швейцарської організації Free Ukraine (Вільна Україна) за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС)

09:30 22.11.2022

САДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 21 ЛИСТОПАДА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ  ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

САДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 21 ЛИСТОПАДА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

В селі Сад пройшов мітинг до Дня Гідності та Свободи, на якому секретар Садівської сільської ради Валентина Мельник в пам'ять про загиблих на майдані під час Революції Гідності  та загиблих під час війни 2014-2022 років поклала вінок до ювілейного знака, присвяченого 25-річчю незалежності України.

14:00 21.11.2022

УЧЕНИЦЯ САДІВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

Михайлик Аня, учениця 2 року навчання елементарного підрівня по класу скрипки комунального закладу Садівської сільської ради – Садівська дитяча школа мистецтв,  здобула перемогу у двотуровому Міжнародному конкурсі "Марафон талантів", який відбувся у столиці Австрії в м. Відень.

14:30 18.11.2022

ЗМІНИ, ЩО ВІДБУЛИСЯ У ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

21.09.2022 р. був ухвалений Закон України № 2622-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці» він набув законної сили 29.10.2022 року.

13:00 18.11.2022

14 ТИСЯЧ СПОЖИВАЧІВ НА СУМЩИНІ ПІДГОТУВАЛИ ГАЗОВІ МЕРЕЖІ ДО ЗИМИ

Понад чотирнадцять тисяч клієнтів АТ «Сумигаз» замовили послугу з техобслуговування внутрішніх мереж у квартирах та приватних будинках. Таке обслуговування є актуальним для всіх споживачів газу, адже гарантує безпечне користування та запобігає аварійним ситуаціям. Саме витоки газу на внутрішніх мережах є причиною більшості викликів аварійної служби 104.

17:00 16.11.2022