ЗАТРИМКУ У ФІНАНСУВАННІ ЛІКАРНЯНИХ БУДЕ СКОРОЧЕНО

Від початку війни, у березні-вересні, Фонд соціального страхування України недоотримав понад 5 мільярдів гривень частки ЄСВ відносно планових показників. Водночас, виплати лікарняних, декретних і страхових виплат не призупинялись Фондом ні на день та продовжують фінансуватись у повному обсязі. Однак перевищення потреби у видатках на страхові виплати і допомоги над фактичними доходами, на жаль, призвело до затримки фінансування матеріального забезпечення на майже 57 робочих днів.

13:00 24.10.2022

ЯК ПІДГОТУВАТИ БУДИНОК ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ?

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону

12:00 19.10.2022

14 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Сьогодні українці відзначають особливе свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, свято мужності, хоробрості, сили і відваги - День захисників і захисниць України. У такий нелегкий час  вшануємо мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

14:00 14.10.2022