В СЕЛІ САД ПРОЙШОВ ЗАХІД ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

У селі Сад Садівської сільської ради поруч пам'ятного знаку, присвяченому 25-й річниці незалежності України пройшов тематичний захід до Дня Соборності України, підготовлений Садівським сільським будинком культури та місцевою бібліотекою.

10:00 21.01.2023

УКРАЇНА – СОБОРНА!

До Дня Соборності України сумські архівісти підготували тематичну онлайн-виставку

09:00 21.01.2023

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПРОПУСТИВ БУСТЕР?

Якщо ви пропустили бустерне щеплення проти COVID-19, не біда – просто запишіться в найближчий пункт чи центр вакцинації та отримайте пропущене щеплення

16:30 19.01.2023

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ ВІДДІЛУ ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, МОНІТОРИНГУ ТА ПОЗАПЛАНОВОГО КОНТРОЛЮ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

17 січня 2023 року відбулася зустріч представників відділу освіти управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області з начальником відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю управління Державної служби якості освіти у Сумській області - ШУЛЬЧЕВСЬКОЮ Світланою Єгорівною та з головним спеціалістом відділу - КОЛОМІЄЦЬ Любов‘ю Миколаївною.

11:00 19.01.2023

ЛАМІНУВАТИ ДОКУМЕНТИ ЧИ НІ?

Все частіше до нас звертаються громадяни, які цікавляться тим чи можна ламінувати документи. У законодавстві України відсутня пряма заборона ламінувати документи. Разом із тим, чимало послуг і процедур вимагають пред’явлення саме оригіналів документів. Що ж таке ламінування Ламінування чи ламінація — процес нанесення на поліграфічну продукцію прозорої плівки. Основним завданням та метою ламінування є захист готової друкованої продукції від впливу зовнішніх факторів та значне продовження терміну її експлуатації. Однак, у разі ламінування документів - ідентифікація справжності печаток та підписів утруднюється або стає неможливою.

11:00 17.01.2023

ЯК ПРАВИЛЬНО НОСИТИ СВІТЛОВІДБИВНІ ЕЛЕМЕНТИ У ТЕМНИЙ ЧАС ДОБИ?

Бути помітним у темряві – це найдієвіший спосіб убезпечити себе від неприємностей на дорозі. Світловідбивні елементи – флікери – можуть бути у вигляді браслетів, стрічок на руку чи рюкзак, наклейок, брелоків або жилетів

10:00 17.01.2023

МОЗ ІЗ USAID ЗАПУСКАЮТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОПИТУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ

Міністерство охорони здоров‘я України спільно з Проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запускають всеукраїнське опитування пацієнтів, щоби дізнатися, яку медичну допомогу люди хочуть бачити у своїх містах