ВІДДІЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ  РЕАБІЛІТАЦІЇ (АБІЛІТАЦІЇ) ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Відділення комплексної  реабілітації (абілітації) для дітей з інвалідністю – структурний підрозділ КУ «Центр надання соціальних послуг», який зосереджує свою роботу на наданні дітям послуг з: соціальної , психолого-педагогічної та фізичної реабілітації дітей з інвалідністю.

15:00 30.11.2022

«АРМІЯ ВІДНОВЛЕННЯ»: ПОНАД 2000 БЕЗРОБІТНИХ ЗАЛУЧЕНО ДО СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ

Понад 2000 безробітних осіб залучено до виконання суспільно корисних робіт у шести областях в рамках проекту «Армія відновлення». Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна БЕРЕЖНА

08:30 30.11.2022

СКАЖИ «СТОП» НАСИЛЬСТВУ!

Традиційно з 25 листопада по 10 грудня на Сумщині проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

09:30 28.11.2022

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН: ЗМІНИ У ПОРЯДКУ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З ГРУДНЯ 2022 РОКУ

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану Урядом прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України

08:30 28.11.2022

ОБШУКИ В ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКІЙ ЄПАРХІЇ УПЦ МП: ЗНАЙШЛИ ПАСПОРТ РФ У МИТРОПОЛИТА І 17-ГО РІЧНОГО ХЛОПЦЯ В ЛІЖКУ АРХІМАНДРИТА

СБУ в ході перевірки приміщення УПЦ (МП) на Буковині виявила методички з Москви, російське громадянство у керівництва єпархії та посвідчення окупантів.

12:30 27.11.2022

САДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПРОВЕЛА ЗАХОДИ  ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

САДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПРОВЕЛА ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

З метою гідного вшанування пам’яті жертв вчиненого комуністичним тоталітарним режимом геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років, голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні в населених пунктах Садівської сільської ради відбулись заходи до Дня пам'яті жертв голодомору. У селі Сад біля пам'ятного знаку пам'яті жертв голодомору відбувся мітинг до Дня вшанування жертв голодомору «Їм неоплаканим і не відспіваним, їм похованим без труни й молитви».

14:00 25.11.2022