З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 22.01.2024 09:00

Щорічно український народ святкує 22 січня День Соборності України в день проголошення підписання Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році. Це свято нагадує нам, що Україна у нас єдина держава, а ми – єдиний народ!

Тож нехай наша діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної могутньої України, надійної запоруки добробуту та щасливого життя її народу.
  Плекаймо все, що нас об’єднує, пам’ятаймо про подвиги наших патріотів. І нехай у цьому благородному пориві кожного свідомого громадянина супроводжує злагода, добро, радість, мудрість і відчуття єдиної родини.

З повагою сільський голова                                                      Іван КРЮЧКОВ