ВСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВЕБІНАР З ЕНДОКРИНОЛОГІЇ

Дата: 02.12.2022 08:00

Трансляція відбудеться 2 грудня о 18:00 на YouTube-каналі  за посиланням: https://bit.ly/3zaqx4o

Відповіді на питання з ендокринології знає та розповість у восьмому ефірі проєкту «ЛікарТУТ» ендокринологиня Марина КУШНІР.

Переглянувши вебінар, ви дізнаєтесь, коли потрібно звертатись до ендокринолога та які аналізи здавати, про червоні прапорці раку щитовидної залози, чому випадає волосся та що з цим робити, що означає хронічна втома, все про діабет та інсуліни, що з БАДами та Омега-3?

Ендокринологія поєднує в собі всі системи організму, керує всіма процесами. Тож радимо усім подивитись цей ефір.

Проєкт «ЛікарТУТ» реалізовується БФ «Пацієнти України» за підтримки Проєкту USAID Ukraine - USAID Україна «Підтримка реформи охорони здоров’я».