ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ТА ЗАВДАННЯ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Дата: 11.10.2021 16:00

Центр надання соціальних послуг створено для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

Соціальні послуги надаються установою на безоплатній, з установленням диференційованої плати (75% від вартості платної послуги) та на платній основі (відповідно до затверджених тарифів на платні послуги).

Центр надання соціальних послуг провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

В установі працює  пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який діє для надання додаткових послуг особам, що належать до вразливих груп населення та /або перебувають у складних життєвих обставинах, які потребують засобів реабілітації та спрямовані на безкоштовний тимчасовий прокат засобів реабілітації.

РОЗПОРЯДОК РОБОТИ УСТАНОВИ

Понеділок - Четвер

З 08:00 до 17:15

П’ятниця

З 08:00 до 16:00

Обідня перерва

З 12:00 до 13:00

Субота, неділя

Вихідні дні

Структура Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради Сумського району Сумської області»

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради Сумського району Сумської області»

Відділення соціальних послуг за місцем проживання та з надання комплексу соціальних послуг, надає наступний спектр послуг :

Відділення комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

(для дітей віком від 3 до 18 років) , надає наступний спектр послуг :

- догляд вдома;

соціальна реабілітація;

- консультування;

психолого-педагогічна реабілітація;

- соціальна профілактика;

фізична реабілітація.

- інформування;

- представництво інтересів;

- соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- екстренне (кризове) втручання;

натуральна допомога (перукарські послуги,

послуги з прання білизни).