1 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 02.10.2023 09:30

День Покрови Пресвятої Богородиці з 2023 року православні християни святкують  1 жовтня.  Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня Українського Козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва.

В цей день також відзначаємо День захисників України – державне свято. Гідно вшановуємо наших Захисників і Захисниць! Безпрецедентні зразки мужності та відваги, виявлені нашими бійцями на передовій, сотні відданих життів за нашу Батьківщину.

Відділення комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю             КУ «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради Сумського району Сумської області», в цей складний для України час, продовжує працювати з особливими дітьми та особами. Уся робота  спрямована на те, щоб допомогти  дітям та особам позбавитися комплексів та страхів, корегувати порушення розвитку, зміцнити дітей фізично (ЛФК, лікувальний масаж, механотерапія та ін.) розкрити свої творчі здібності. Робота фахівців відділення спрямована на психологічну, моральну та фізичну допомогу.

До святкування Українського Козацтва  були проведені тематичні заняття і виготовлена виставка дитячих робіт художньо-прикладного мистецтва: «Козацькому роду нема переводу». З нагоди свята з найщирішими привітаннями і побажаннями миру та здоров’я дітям/особам були вручені солодкі подарунки, продуктові набори і засоби гігієни отриманні від благодійників.

Вітаємо Вас зі святом! Бажаємо Вам і Вашим рідним Миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради Перемоги та процвітання незалежної України та її народу!

ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!