ПРИБИРАННЯ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ ТА ПІДТРИМАННЯ ЇЇ У НАЛЕЖНОМУ СТАНІ

Дата: 15.05.2023 13:20

Згідно статтей 15, 17 Закону України  «Про благоустрій населених пунктів» громадяни та установи у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані утримувати в належному стані об'єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою території населеного пункту прилеглу до цих об'єктів територію.

Відповідно до п. 3.3. Правил працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг Садівської сільської ради Сумського району Сумської області» у квітні – травні проведено увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку, збереження зелених насаджень, а саме: забезпечено постійне прибирання з метою утримання об'єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані, регулярне знищення бур'янів, скошення трави заввишки більше ніж 10 см, видалення сухостійних дерев та чагарників, видалення сухого та пошкодженого гілля та забезпечення їх видалення; - здійснення заходів, що забезпечують збереження зелених насаджень, квітників, газонів.