ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Дата: 30.04.2023 12:00

Волонтерство — це бути корисним людям всюди, де ти є. Це можливість надавати підтримку та турбуватися про тих, хто цього потребує. Волонтер – це людина, яка за власним бажанням готова витратити свої сили, час і талант на користь громади або конкретній людині, не чекаючи винагороди. Сьогодні волонтерська діяльність знаходить все більше своїх прихильників.

Працівники КУ «ЦНСП Садівської сільської ради Сумського району Сумської області» зустріли волонтера-перукаря пані Ірину, яка за покликом душі, надала 20 квітня 2023 року напередодні Великодня, перукарські послуги особам похилого віку, особам з інвалідністю, сім'ям,  які перебувають в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в установі.

Послуги надані соціально незахищеним верствам населення, які виявили бажання в таких населених пунктах: с. Сад, с. Великі Вільми, с. Павлючки, с.Терешківка, с. Печище, с. Сула.

Дякуємо волонтерці Ірині за  прагнення зробити світ кращим і добрішим!