ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ВЛАСНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Інформуємо, що Японською організацію торгівлі (JETRO), у координації з Посольством України в Японії та Державною Установою «Офіс з підприємництва та експорту» оголошено набір українських компаній для представлення власної продукції в українському павільйоні на всесвітній продовольчій виставці FOODEX JAPAN 2024, яка відбудеться з 5 по 8 березня 2024 року у місті Токіо (Японія).

16:11:01 25.10.2023

ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ БІЗНЕСУ!

Українське Агентство Муніципального Економічного Розвитку UMEDA у партнерстві із Клуб Мерів, який наразі налічує 571 мерів України, та компанією  Еот Global Inc, яка спеціалізується на залученні інвестицій в Україні, раді повідомити вам про важливі можливості, спрямовані на наше спільне майбутнє! Незважаючи на війну, ми маємо разом будувати його вже зараз!

10:15:24 05.10.2023