Оголошення

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА САДІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

ПОВНЕ НАЙМЕНУВАННЯ ТА МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ: Садівський сільський будинок культури Садівської сільської ради Сумського району Сумської області: 42343, Сумська область, Сумський район, село Сад, вулиця Паркова 1.

14:09:36 29.05.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Садівська сільська територіальна громада представляє для обговорення проєкт документу державного планування «Стратегія сталого розвитку Садівської сільської територіальної громади на 2023-2027 роки» (далі – Стратегія) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) проєкту документа державного планування «Стратегія сталого розвитку Садівської сільської територіальної громади на 2023-2027 роки».

11:30:33 26.05.2023

УВАГА! НАВЧАЛЬНІ СТРІЛЬБИ

20 травня 2023 року з 10:00 до 12:00 на території Садівської громади будуть проводитись навчальні стрільби.

17:30:18 19.05.2023

ПРО УЧАСТЬ У ОНЛАЙН-ОПИТУВАННІ ВЛАСНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Центр міжнародного приватного підприємництва (Center for International Private Enterprise(CIPE) проводить оцінку потреб малого та середнього бізнесу, а також органів державної та місцевої влади в Україні для напрацювання програми донорської допомоги Україні на найближчі роки

16:50:19 18.05.2023