ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НИЗІВСЬКОГО СТАРОСТАТУ ТА УСІЄЇ САДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

13.11.2023 у мережі фейсбук Оленою Середою була розміщена інформація про надання Садівською сільською радою фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам для придбання житла та для ремонту помешкань, або придбання дров, що не відповідає дійсності. Олена Іванівна не була уповноважена сільською радою на поширення недостовірної інформації.

13:00:35 14.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

За повідомленням Міністерства аграрної політики та продовольства України у проекті Державного бюджету на 2024 рік передбачено наступні напрями видатків для підтримки аграріїв: - Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників (підтримка використання меліорованих земель, підтримка ФГ (ЄСВ)) – 205 млн. грн; - Надання грантів для створення або розвитку бізнесу – 1370 млн. грн; - Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва – 1 млрд. грн У 2024 році в рамках бюджетної підтримки Світового банку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції » через Український державний фонд підтримки фермерських господарств виробникам сільгосппродукції, зареєстрованим у ДАР підтримка надаватиметься фінансова допомога у вигляді: - окремої бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) виробникам сільськогосподарської продукції, що мають у власності/користуванні до 120 га для провадження сільськогосподарської діяльності на територіях окремих районів ряду областей, на яких відповідно до наказу Мінреінтеграції від 22.12.2022 № 309, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.12.2022 за № 1668/39004, завершені бойові дії та припинена їх можливість, завершена тимчасова окупація; - спеціальної бюджетної дотації за утримання ВРХ (корів) усіх напрямів продуктивності; - спеціальної бюджетної дотації за утримання маточного поголів’я кіз та овець. Обсяг фінансування 198,0 млн $ Виплати будуть здійснюватися через Український державний фонд підтримки фермерських господарств виробникам с/г продукції, зареєстрованим у ДАР. Додаток: файл «Мінагро_ДП_2023-2024»

10:39:34 14.11.2023