ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЦІ!

Щороку, в третю суботу вересня, проходить акція: Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Особливістю цьогорічного прибирання є суворе дотримання заборон, обмежень, які діють на період війни.

15:28:10 14.09.2023

ПРО СПРИЯННЯ У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ТА ВІДКРИТТІ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ РОДИН

Увага ветеранам та членам їхніх родин! Стартує реєстрація на участь у проєкті «Територія відновлення та розвитку,  де будуть проводитися безкоштовні онлайн тренінги з працевлаштування та відкриття власного бізнесу. Тренінги почнуться вже в серпні і триватимуть до листопада. По закінченню навчальних курсів ви зможете:

15:53:16 03.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ ГРОМАДИ ПРО ЗАПУСК ПРОГРАМИ "ВАРТО: ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ"

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

15:47:35 04.07.2023

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА

З 01 липня 2023 року стартує новий грантовий проєкт, який передбачає надання безповоротних грантів мікробізнесу для забезпечення безперервності діяльності та для відновлення бізнесу переміщених підприємств. Проєкт реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Фондом розвитку підприємства в межах ініціативи «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні» у партнерстві з АТ «Ощадбанк».

16:20:48 29.06.2023