Дата: від до Скинути

26 ТРАВНЯ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ ТА БІБЛІОТЕКАРЯМИ ГРОМАДИ

26 травня 2023 сільський голова Садівської сільської ради Іван Крючков провів нараду з керівниками клубних закладів та бібліотекарями громади, на якій привітав іменинників та подякував всім працівникам за їх роботу у 2022 та 2023 роках. Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Наталія Немилостива наголосила       про необхідність творчої співпраці клубних та бібліотечних закладів, закладів освіти; про важливість проведення інформаційно-просвітницької роботи та надання культурно-мистецьких послуг для дітей та дорослих мешканців Садівської сільської ради у період військового стану.

13:11 29.05.2023

ТРИВОЖНІ МАРКЕРИ: КОЛИ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПСИХОЛОГА

Піклування про психічне здоров’я нині має бути на часі для кожного з нас. Дбати про своє психічне здоровʼя так само важливо, як і про фізичне здоровʼя. І, якщо є питання до власного психічного стану або до стану близьких, важливо задуматися про звернення до спеціаліста

15:09 24.05.2023

ЗАТВЕРДЖЕНО ЗМІНИ ДО ПЕРЕЛІКУ ТЕРИТОРІЙ, НА ЯКИХ ВЕДУТЬСЯ (ВЕЛИСЯ) БОЙОВІ ДІЇ АБО ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ

Наказом Мінреінтеграції від 15 травня 2023 року № 143 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією

10:55 23.05.2023

ЯК РОЗПІЗНАТИ СТРЕС – У СЕБЕ ТА ТИХ, ХТО ПОРУЧ

Стрес є природною реакцією на подразники, яку може переживати кожен. Серед його ознак: емоції – сум, страх, агресія; поведінкові реакції – відсутність мотивації, уникнення будь-якої діяльності, прояви жорстокості, зловживання алкоголем або наркотиками; фізичні реакції – головний біль, біль у м’язах або спині, проблеми зі сном, відсутність апетиту або проблеми із травленням.

14:30 22.05.2023