ОПИТУВАННЯ ПРО КУЛЬТУРУ ДОНОРСТВА В УКРАЇНІ: ВПЛИВ ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ

Міністерство охорони здоровʼя України та ДонорUA запускають нову хвилю опитування, присвяченого культурі донорства в Україні – за вашої участі визначимо впливи повномасштабного вторгнення росії на ставлення українців до донорства та бар’єри на шляху до нього

11:00 19.05.2023

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У БІБЛІОТЕКАХ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Сільські бібліотеки Садівської сільської ради запросили до себе на День вишиванки. Під час своїх культурно-просвітницьких заходів бібліотекарі провели різноманітні заходи: флешмоб  «У рідному краї цвітуть вишиванки», книжкова виставка - інсталяція «Поезія народної вишиванки» (Садівська сільська бібліотека); книжково-ілюстративна виставка «Світ української вишиванки» (КЗ «Голубівська сільська публічна бібліотека»); флешмоб «До лиця тобі вишиванка» (Низівська селищна бібліотека); флешмоб «В вишиванках на роботу» (Сульська сільська бібліотека); година народознавства  «Вишиванка –  символ української душі», фотоконкурс  «До лиця тобі вишиванка» (Терешківська сільська бібліотека); парад вишиванок «У рідному краю цвітуть вишиванки» (Шпилівська сільська бібліотека).

10:47 19.05.2023

СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО ПІД ЧАС ВІЙНИ: ЩО ДАЄ СТАТУС ПОТЕРПІЛОЇ ОСОБИ ТА ЯК ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ДОПОМОГУ ЮРИСТІВ

За даними офісу Генерального прокурора, від початку повномасштабної війни в Україні зафіксували 175 фактів сексуального насильства окупантами. Вочевидь, відомо далеко не про всі випадки, адже частина постраждалих – не заявляє про пережите. Утім, звернутись по допомогу ніколи не пізно. Сексуальне насильство під час війни – воєнний злочин без строку давності. Йдеться не лише про зґвалтування. Сексуальне насильство – це і примусове роздягання, домагання та погрози зґвалтуванням, примус спостерігати за насильством щодо інших людей і загалом будь-які дії сексуального характеру.

09:00 19.05.2023

УКРАЇНСЬКА ВИШИВАНКА ОБ`ЄДНУЄ НАС

18 травня 2023 року - День вишиванки. Варто зазначити, що це свято є самобутнім і не прив’язане ні до релігійного, ні до державного спрямувань. Мільйони українців по всьому світу у цей день вдягають традиційний одяг.

17:01 18.05.2023

ДЕПОРТАЦІЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР – ЦЕ ГЕНОЦИД І СВІДОМИЙ ЗЛОЧИН ТОТАЛІТАРИЗМУ, ЯКИЙ МАЄ БУТИ ЗАСУДЖЕНИЙ І ПОКАРАНИЙ

На цьому наголосив голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ з нагоди Дня пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу

11:15 18.05.2023