ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ЖІНОК

У приміщенні Садівської сільської бібліотеки нещодавно було створено вільний простір для жінок завдяки реалізації проекту «Вийди за рамки»: розбудова системи гендерно чутливих послуг на базі Садівської сільської бібліотеки» (керівник проекту - Наталія ОЧЕРЕТЬКО, мобілізаторка – Сніжана КАМІНСЬКА). За кошти гранту заклад мав змогу отримати меблі, ноутбуки, телевізор, проекційний екран, проектор, багатофункціональний пристрій, книжкові полиці та книжки. Для жінок громади були проведені тренінги за тематикою: «Соціальна згуртованість», «Гендерна рівність та права людини», «Протидія гендерно зумовленому насильству».

09:04 29.03.2024

СУМЩИНА СИТУАЦІЯ НА ПРИКОРДОННІ СТАНОМ НА 8.00 29 БЕРЕЗНЯ 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 35 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська громади.

08:25 29.03.2024

ТВОРЧИЙ КОНКУРС «МІЙ ШЕВЧЕНКО»

Творче об’єднання Перлина Мистецтва та громадська організація «Інрес» організовували Всеукраїнський творчий конкурс «Мій Шевченко».

14:19 28.03.2024

СУМЩИНА СИТУАЦІЯ НА ПРИКОРДОННІ НА 8.00 28 БЕРЕЗНЯ 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 19 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Великописарівська та Есманьська громади.

08:26 28.03.2024