"СПРАВА ШИЛА": НЕСТИКОВКИ, "ДРУЗІ" І ВОРОГИ

Шила, колишнього керівника контррозвідки СБУ, звинувачують в організації корупційних схем на "Укрзалізниці", але справа проти нього виглядає сумнівною через невідповідності в доказах і підозри в тому, що вона була організована його впливовими ворогами, включаючи російських олігархів, чиї активи він допоміг конфіскувати, та українських олігархів, чиї схеми він викрив.

10:50 05.04.2024

СКАЗ – СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ТВАРИН ТА ЛЮДЕЙ!

Сумське районне  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  нагадує про небезпечність сказу для тварин та людей, а також про необхідність здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин. Особливо це важливо зараз через збільшення  кількості безпритульних, покинутих тварин в умовах посилення бойових дій та евакуацію населення прикордонних населених пунктів.

09:12 04.04.2024

БЕЗПЕЧНЕ НАВЧАННЯ: РОЗПОДІЛ СУБВЕНЦІЇ НА ШКІЛЬНІ УКРИТТЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЕКОСИСТЕМУ DREAM

Презентовані нові правила розподілу субвенції на облаштування безпечного освітнього середовища у закладах освіти. Головна новація фінансової програми полягає у використанні державної екосистеми управління відновленням DREAM - Державна цифрова екосистема управління відновленням

08:24 04.04.2024

СУМЩИНА СИТУАЦІЯ НА ПРИКОРДОННІ СТАНОМ НА 8.00 3 КВІТНЯ 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 23 вибухи. Обстрілів зазнали Сумська, Хотінська, Краснопільська, Середино-Будська громади.

08:45 03.04.2024

МОБІЛЬНІ БРИГАДИ ВІД ЮНІСЕФ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА СУМЩИНІ, АКТИВНО ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Фахівці мобільних бригад розпочали свою роботу на початку 2024 року. За перший квартал роботи було охоплено більше 600 дітей груповими заходами та більше 300 дітей індивідуальними консультаціями соціальних працівників, психологів, медичних працівників.

08:37 03.04.2024