УВАГА, НЕРЕСТ!

Незабаром у риб розпочнеться новий життєвий цикл та відповідальний період – нерест. Адже від того, як він пройде, залежить кількісне та видове біорізноманіття водних біоресурсів в наших водоймах

08:34 27.03.2024

ВЕТЕРАНИ ТА УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ МОЖУТЬ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНЕ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ

Під головуванням Віцепрем’єрки Ірини Верещук відбулася щотижнева нарада з питань ветеранської політики. Під час неї обговорили урядовий проєкт щодо професійного навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

14:11 25.03.2024

ВОРОГ ПРИРЕЧЕНИЙ. ВІДПЛАТА НЕМИНУЧА!

Ми воюємо, щоб звільнити нашу землю та відплатити ворогу за всі воєнні злочини і зруйновані життя українців. Від наших ударів тонуть російські кораблі та палають військові об’єкти, а окупанти гинуть тисячами на фронті разом зі своєю технікою. Ми ліквідовуємо воєнних злочинців, затримуємо агентів і зрадників. І кожен наступний удар СБУ буде ще сильнішим, доки не настане час нашої Перемоги! Ворог приречений. Відплата неминуча!

12:55 25.03.2024

СУМЩИНА СИТУАЦІЯ НА ПРИКОРДОННІ СТАНОМ НА 8.00 25 БЕРЕЗНЯ 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 11 вибухів. Обстрілів зазнали Новослобідська, Шалигинська, Середино-Будська та Свеська громади.

08:24 25.03.2024

ТУБЕРКУЛЬОЗ СТАНОВИТЬ СЕРЙОЗНУ ЗАГРОЗУ ДЛЯ ЗДОРОВʼЯ ТА ЖИТТЯ ЛЮДИНИ

10:17 22.03.2024

БЕЗПЕКА В ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Продовжуємо організовувати зустрічі з учнями закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради на актуальні безпекові теми сьогодення, використовуючи всі можливі засоби комунікації. Так, 20.03.2024 в зв’язку з напруженою безпековою ситуацією зустріч інспектора ювенальної превенції лейтенанта поліції Георгія Торяніка з учнями 5-11 класів Голубівського та Сульського ліцеїв Садівської сільської ради відбулася в асинхронному режимі. Переглянувши відеозвернення, здобувачі освіти отримали необхідні знання з питань дотримання правил безпечної поведінки під час весняних канікул, адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення правопорушень, кібербезпеки в інтернеті.

10:14 22.03.2024