"ПЛІЧ-О-ПЛІЧ" ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

Садівська сільська рада долучається до всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" за підтримки Президента України під гаслом "Разом переможемо!". Голубівський ліцей активно розпочав підготовку з відточення майстерності з волейболу. У закладі пройшов І етап Шкільних ліг з волейболу, готуються до футзалу та черлідингу. Бажаємо вправності, наснаги та успіхів у змаганнях.

16:07 16.01.2024

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ВИПИСУЮТЬ ПАПЕРОВИЙ ЛІКАРНЯНИЙ

Електронний лікарняний – зручний сервіс, яким українці користуються вже понад два роки. Він формується на основі медичного висновку про тимчасову непрацездатність, який лікар створює в електронній системі охорони здоров’я

14:38 16.01.2024

СУМЩИНА СИТУАЦІЯ НА ПРИКОРДОННІ СТАНОМ НА 8.00 16 СІЧНЯ 2024

Вночі росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 14 вибухів. Обстрілів зазнали Шалигинська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади Шалигинська громада: ворог бив з мінометів (3 вибухи).

08:32 16.01.2024

ПОЧЕСНИМ ГРОМАДЯНИНОМ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СТАВ МИКОЛА ЗИМОГЛЯД

Рішенням двадцять п'ятої сесії Сумської районної ради від 22 листопада 2023 року депутати присвоїли звання «Почесний громадянин Сумського району» Заслуженому працівнику сільського господарства України, генеральному директору сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю імені Шевченка Миколі Миколайовичу ЗИМОГЛЯДУ.

15:56 15.01.2024

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ВИПИСУЮТЬ ПАПЕРОВИЙ ЛІКАРНЯНИЙ

15:00 15.01.2024

УЧНІ ШКІЛ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО МАСШТАБНОГО СПОРТИВНОГО РУХУ, ЩО СТАРТУВАВ В УКРАЇНІ - "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ».

Учасники проєкту змагатимуться за першість з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.

13:22 15.01.2024

ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ У НОВОМУ РОЦІ! ВІТАЄМО ГУРТКІВЦІВ ЛЯЛЬКОВОГО ТЕАТРУ «КАЗКА» САДІВСЬКОГО БУДИНКУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ТА ЇХ КЕРІВНИКА ІРИНУ ФЕДІРКО З ПЕРЕМОЖНИМ НОВИМ РОКОМ!

У Міжнародному багатожанровому фестивалі- конкурсі "Talented and Successful 2023". У номінації "художнє читання" Царькова Кіра посіла ІІ місце. У номінації "авторська проза та поезія" гуртківці у складі Овчаренко Ульяни, Павленка Матвія, Пікіної Домінікії, Лущик Маргарити, Кожевнікової Діани, Калініченко Поліни, Пляхтура Тихона вибороли І місце. Пишаємося вами! Подальших перемог!

13:18 15.01.2024

УВАГА ! ЧЕРГОВА ФІШИНГОВА РОЗСИЛКА СМС-ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ВІДПРАВЛЕННЯ З-ЗА КОРДОНУ

В Україні спостерігається масова розсилка фішингових посилань. Громадяни почали отримувати смс-повідомлення з іноземних мобільних номерів про те, що нібито “Пошта України” не може доставити їм посилку через “відсутність адреси” або “неправильну адресу”.

10:40 12.01.2024