Дата: від до Скинути

СТАНОМ НА 12 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ НА СУМЩИНІ 50585 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 431 осіб (Білопільський р-н – 28, Буринський р-н – 9, Глухів – 7, Конотоп – 26,  Конотопський р-н – 10, Краснопільський р-н – 4, Лебедин – 3, Лебединський р-н – 5, Охтирка – 37, Охтирський р-н – 7, Ромни – 2, Роменський р-н – 2, Середино-Будський р-н – 5, Суми – 182, Сумський р-н – 22, Тростянецький р-н – 3,  Шостка – 38, Шосткинський р-н – 6,  Ямпільський р-н – 35)

09:30 12.03.2021

Семінар-нарада для керівників клубних закладів та бібліотек

11.03.2021 на базі управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради відбулася робоча нарада-семінар для керівників клубних закладів та бібліотек. На нараду були запрошені перший заступник Садівського сільського голови - Людмила Литвиновська та начальник управління освіти, культури молоді та спорту Садівської сільської ради Наталія Шинкаренко. Начальник відділу культури управління освіти, культури, молоді та спорту Юрій Холодьон виступив з питанням організації роботи та проведення культурно-мистецьких заходів у 2021 році.

15:30 11.03.2021

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу. Святкування 8 березня — це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки. Наймолодші вихованці дошкільної групи "Сонечко" Сульського НВК починають готуватися до свята заздалегідь. Свято 8 березня пройшло цікаво і незвично. А результатом - стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки. Висловлюємо слова вдячності за організацію та проведення свята.

08:00 05.03.2021

Робоча поїздка сільського голови до смт Низи

4 березня сільський голова Іван Крючков здійснив робочу поїздку до смт Низи, під час якої ознайомився з роботою дитячого садка, з якістю проведених ремонтних робіт, побував на святковому дитячому заході.

16:30 04.03.2021