ЗНАЙТИ РОБОТУ ДО ДУШІ: СКОРИСТАЙТЕСЯ СУЧАСНИМИ СЕРВІСАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Сьогодні центри зайнятості Сумщини мають у своєму розпорядженні трохи більше тисячі вакансій, які надали 1 900 роботодавців і на котрі можуть претендувати безробітні. Однак число безробітних має тенденцію до збільшення. Нині їх вже зареєстровано 16 652. Тож, як бачимо, вакансій в області не густо, а роботу знайти все важче.

08:00 06.06.2022

РОЗПОЧАВ РОБОТУ ЗАГАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ ХАБ ДЛЯ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ

Розпочав роботу хаб Нової української школи – безкоштовний централізований ресурс, що збирає освітні технології та навчальні матеріали для підтримки українських біженців, де б вони не знаходились

11:10 03.06.2022

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ, ОСІБ, ЯКІ ПРОВАДЯТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ТА ЧЛЕНІВ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ОДЕРЖАННЯМ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ!

Повідомляємо, що 15.03.2022 внесено зміни до Закону України  «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464 (далі – Закон № 2464).

09:30 03.06.2022

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ЦЬОГО РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ У ВІДНОСНО БЕЗПЕЧНИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ З ДОЗВОЛУ ВІЙСЬКОВИХ АДМІНІСТРАЦІЙ ТА У ЗАКЛАДАХ, ЯКІ МАЮТЬ УКРИТТЯ

Традиційно щороку 1 червня розпочиналась кампанія оздоровлення та відпочинку дітей. На жаль, широкомасштабна агресія російської федерації проти України змінила звичний розклад.

12:00 02.06.2022

ЗАПРАЦЮВАЛА ГАРЯЧА ЛІНІЯ МВС ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ ПОЛОНЕНИХ, ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ТА ЗАГИБЛИХ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ

1 червня о 12.00 розпочала свою роботу гаряча лінія МВС для звернень рідних та близьких полонених, зниклих безвісти та загиблих українських захисників

11:30 02.06.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ: ЯК ЛОВИТИ РИБУ З ЧОВНА І НЕ ПОРУШУВАТИ ЗАКОН

Для завзятого рибалки або початківця рибалки плавзасіб є важливим атрибутом вдалої риболовлі, адже ловля з човна обіцяє великий улов. Утім важливо пам’ятати, що є правила та заборони, яких потрібно дотримуватися під час риболовлі човном, щоб не порушувати закон

10:00 02.06.2022

ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

До Дня захисту дітей по Садівській громаді роздано 90 продуктових наборів для сімей з дітьми: опікунів, піклувальників, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітним родинам.

10:00 02.06.2022