Дата: від до Скинути

БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЮТЬ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ВЕБІНАРУ «РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: НОВІ ЗАКОНИ»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО  запрошує приєднатися до вебінару «Регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану: нові закони»

08:30 21.06.2022

МКІП: ВЕРХОВНА РАДА ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ЗАБОРОНУ РОСІЙСЬКОЇ МУЗИКИ ТА КНИЖОК

Верховна Рада України прийняла рішення про заборону публічного виконання російських пісень та їхнього використання на радіо і ТБ. Народні депутати також підтримали заборону імпорту видавничої продукції з росії та білорусі, видання і продаж книг авторства громадян рф в Україні та підтримали стимулювання розвитку українського книговидання та книгорозповсюдження

08:00 21.06.2022

З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

З нагоди свята Дня медичного працівника Садівський сільський голова Іван Крючков привітав колектив КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Садівської сільської ради в особі керівника Ірини Сєрової та дружну і професійну команду закладів охорони здоров’я громади, висловивши щирі слова вдячності за нелегку, але таку важливу місію, яку вони з честю виконують повсякчас, особливо в цей складний період воєнного стану.

08:00 19.06.2022

МКІП ЗАКЛИКАЄ ВСІХ ОХОЧИХ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ІНТЕРНЕТ-ВІЙСЬК, АБИ УКРАЇНА ЗАЛИШАЛАСЬ У ФОКУСІ СВІТОВИХ МЕДІА

У перші тижні повномасштабного нападу світові ЗМІ випускали понад 500 тисяч публікацій на тему війни в Україні. На сьогодні увага міжнародних ЗМІ та читачів до російської агресії знижується

14:40 16.06.2022