ГАРЯЧІ ЛІНІЇ УРЯДУ ДОПОМАГАЮТЬ. МІНСОЦПОЛІТИКИ

Міністерство соціальної політики продовжує опікуватися українцями, які потребують соціального захисту. Для того, аби громадяни змогли дізнатися усю актуальну інформацію у сфері соціального захисту населення, у міністерстві функціонує 4 «гарячі лінії»

15:00 10.06.2022

СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА СКЛАДНИЙ ВОЄННИЙ ЧАС, ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ПОСЛУГИ НЕЗАЙНЯТИМ ГРОМАДЯНАМ, СПРИЯЮЧИ ЕКОНОМІЧНОМУ ОДУЖАННЮ ТА ЗНИЖЕННЮ НАПРУЖЕНОСТІ НА РИНКУ ПРАЦІ ОБЛАСТІ.

На сьогодні у навчальному закладі здобувають освіту за професіями «Оператор котельні» та на курсах цільового призначення за напрямом «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації».

17:00 09.06.2022

ВИ ПЕНСІОНЕР І ВАМ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС!

- Мешканці Сумщини, які отримують пенсію на пільгових умовах, мають право отримувати в службі зайнятості інформаційно-консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, - розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Одначе тут зобов’язаний відзначити, що набути статусу безробітного та отримувати допомогу з безробіття пенсіонери не можуть.

16:30 09.06.2022

НА СУМЩИНІ ВІДКРИТО НАБІР НА КУРС «ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА»

Навчання проводиться для військовослужбовців, представників тероборони, членів ДФТГ, поліції, прикордонників та інших збройних формувань, повідомив на своїй Facebook-сторінці керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

16:12 09.06.2022

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ЗА ЛІКАРНЯНИМ, ЯКЩО ВИ ЗА КОРДОНОМ?

Попри вимушену евакуацію за кордон, українці не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для працівників, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.

15:00 09.06.2022

ГАРЯЧІ ЛІНІЇ УРЯДУ ДОПОМАГАЮТЬ. МІНДОВКІЛЛЯ

Міністерство довкілля України запускає гарячу лінію, щоб допомогти українцям в період війни. На безкоштовній гарячій лінії Міндовкілля: 0800 500 115 − лише офіційна та достовірна інформація

14:30 09.06.2022

ЯК НАДОЛУЖУВАТИ ПРОПУЩЕНІ ЩЕПЛЕННЯ?

Багато дітей, які були змушені переміститися в межах України або виїхати закордон через агресію росії, пропустили планові щеплення. МОЗ надає рекомендації, що робити, якщо ваша дитина вчасно не отримала потрібну вакцину і чи треба починати курс щеплень спочатку

14:00 09.06.2022