ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ!

Незабаром розпочнеться відпочинковий період 2022 року в державних підприємствах «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця) та «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса).

12:00 22.02.2022

УКРАЇНА КВАЛІФІКУЄ ОСТАННІ ДІЇ РОСІЇ ЯК ПОРУШЕННЯ СУВЕРЕНІТЕТУ Й ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ НАШОЇ ДЕРЖАВИ - ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Своїми рішеннями щодо визнання «незалежності» окупованих районів Донецької та Луганської областей Росія порушує суверенітет і територіальну цілісність України та легалізує свої війська на Донбасі, які перебували там з 2014 року. Про це заявив Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ у зверненні за підсумками засідання РНБО

09:08 22.02.2022

21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона - не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

13:42 21.02.2022

КУБОК ГОЛОВИ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ФУТЗАЛУ

У спорті кожне змагання - свято. Тут все: і видовище, і емоційність, і драматичність спортивної боротьби. 19 лютого 2022 року на базі спортивного комплексу Сумського національного аграрного університету управлінням освіти, культури молоді та спорту Садівської сільської ради започатковано та проведено перші змагання з футзалу на Кубок сільського голови серед юнаків 2010-2011 року народження. За звання найкращих змагалися юні футболісти збірних команд: юнацька збірна Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, юнацька збірна Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, юнацька збірна Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та юнацька збірна Сульського НВК. Учасників привітали сільський голова Іван КРЮЧКОВ та депутат Садівської сільської ради – Юрій СКЛЯРЕНКО. З великим почуттям азарту та бажанням перемогти, юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем. За результатами матчів місця розділились наступним чином:

10:15 21.02.2022

МІТИНГ З НАГОДИ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ПОДВИГУ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УВІЧНЕННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

18 лютого в Садівському сільському будинку культури відбувся мітинг з нагоди вшанування пам’яті подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Сільський  голова Садівської сільської ради Іван Крючков наголосив, що  Герої Небесної Сотні – сучасні звитяжці, ті, хто підняли національний і патріотичний дух, тим самим назавжди змінивши Україну й українців.

14:00 18.02.2022

НА ЯКИЙ РОЗМІР ДОПОМОГИ З БЕЗРОБІТТЯ Я МОЖУ РОЗРАХОВУВАТИ?

Це питання хвилює багатьох. Погодьтеся, життя – річ інколи непередбачувана. З якихось причин ви раптом втратили роботу, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - У цьому разі виникає, як каже буква закону, страховий випадок. Плюс на місцевому, локальному ринку відсутні прийнятні пропозиції вашого працевлаштування. Вас зареєструють у службі зайнятості як безробітного. Отоді, відповідно до норм чинного законодавства, ви маєте право на виплату допомоги з безробіття.

10:00 18.02.2022