ЯК ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ У СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ДЛЯ ВПО?

Кожен українець має змогу потрапити до лікаря, незалежно від  місця перебування та укладеної декларації. Якщо ви є внутрішньо  переміщеною особою, вам НЕ потрібно переукладати  декларацію, достатньо звернутися по допомогу напряму в  найближчий медичний заклад

10:30 06.10.2022

ДІТЯМ ПРО БЕЗПЕКУ – В ІГРОВІЙ ФОРМІ

11:30 04.10.2022

НА СУМЩИНІ ПОСЛУГАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ КОРИСТУЮТЬСЯ  14,5 ТИСЯЧ  БЕЗРОБІТНИХ

НА СУМЩИНІ ПОСЛУГАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ КОРИСТУЮТЬСЯ 14,5 ТИСЯЧ БЕЗРОБІТНИХ

Як повідомили у Сумському обласному центрі зайнятості, станом на сьогодні на обліку в центрах зайнятості регіону перебуває 14,5 тис. наших земляків. З них 12,2 тисячі чоловік отримують допомогу по безробіттю. Середньомісячний розмір допомоги складає 4,1 тис. гривень, що майже на 400 грн більше торішнього показника.

09:00 03.10.2022

ДО ОБОРОНИ СУМЩИНИ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ БЕЗРОБІТНІ

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2011 №753 (зі змінами від 21.06.2022 №716) затверджені основні положення організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, на підставі якої прийнято Розпорядження Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.09.2022 №314-ОД «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану у Сумській області». Відповідні  розпорядження прийняті головами 5-ти районів (РДА) Сумської області.

16:45 29.09.2022

ТРАГЕДІЯ БАБИНОГО ЯРУ: ЯК ЦЕ БУЛО

Терор в окупованій нацистами Україні знищив євреїв як соціокультурну й етнорелігійну спільноту. Жертвами Голокосту стали понад 1 мільйон осіб. Чому ж саме Бабин Яр став символом Голокосту в Україні?

10:00 29.09.2022