ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

Дата: 20.12.2021 15:00

З 25 грудня 2021 року по 09 січня 2022 року в школах Садівської сільської ради триватимуть зимові канікули. Для того, щоб вони були веселими та корисними, учням необхідно пам’ятати про безпечну поведінку.

ДОТРИМУЙТЕСЬ: правил дорожнього руху; правил електробезпеки; правил протипожежної безпеки; правил поведінки на воді; правил поведінки з вибухонебезпечними предметами; протиепідемічних гострою респіраторною хворобою COVID-19.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: контактувати з незнайомими людьми; перебувати на об’єктах незавершеного будівництва; відвідувати водоймища без нагляду дорослих; розпалювати вогнища у лісі.

Правила поведінки на водоймах,  вкритих кригою:

• Не можна з’їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкого навантаження він може провалитися.
  • Категорично забороняється дітям грати на тонкій кризі.
  • Небезпечно бути біля берегів, де найчастіше виникають промоїни, тріщини й розриви льоду.
  • На льоду краще мати при  собі  знаряддя  безпеки  (лижі,  мотузку, палицю).
  • Обходьте місця, вкриті товстим шаром снігу: під снігом лід завжди тонший; тонкий лід і там, де розливаються джерела, де швидка течія або струмок впадає в річку.
  • Катайтеся на ковзанах лише в перевірених та обладнаних для цього місцях.