ПЕРЕМОГА НА ФЕСТИВАЛІ «МАРАФОН ОБРЯДОВИХ ПІСЕНЬ 2022»

У січні 2022 року аматорські творчі колективи Низівського селищного будинку культури Садівської сільської ради Сумського району взяли участь у дистанційному фестивалі «МАРАФОН ОБРЯДОВИХ  ПІСЕНЬ 2022» (м.Харків) та отримали дипломи лауреата 1 ступеня.

15:15 28.01.2022

27 СІЧНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у Шпилівському сільському клубі Садівської сільської ради проведена година пам'яті до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту. В сільських бібліотеках громади проведені тематичні просвітницькі заходи: година – реквієм «Уроки минулого: історія Голокосту», книжково-документна виставка  «Голокост: ненависть і незлічені жертви для цивілізації»(Садівська бібліотека), хвилина пам’яті «Свіча Голокосту не згасне» (Низівська бібліотека), година пам’яті «Голокост – шрам на серці людства» (Сульська бібліотека), година історичної правди «Уроки голокосту: мужність і співчуття» (Терешківська бібліотека), виставка – реквієм «Свіча Голокосту не згасне» (Шпилівська бібліотека).

10:30 28.01.2022

ВАКЦИНИ ВІД ПОЛІОМІЄЛІТУ: КОЛИ І ЯКІ?

Поліомієліт повернувся в Україну. Це захворювання може загрожувати великій кількості невакцинованих або не повністю вакцинованих дітей невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин. 5–10% паралізованих внаслідок поліомієліту хворих помирають через те, що параліч уразив саме дихальні м’язи. Найбільш вразливі до поліо діти до 6 років

13:00 26.01.2022

ПАСПОРТНІ ПОСЛУГИ – НА ГІДІ З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

Як обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти