Дата: від до Скинути

28 РОБОТОДАВЦІВ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ КОМПЕНСАЦІЮ ВИТРАТ НА ОПЛАТУ ПРАЦІ ЗА ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

В умовах повномасштабної військової агресії російської федерації, служба зайнятості Сумщини  пропонує бізнесу та роботодавцям реальну фінансову підтримку.

09:30 28.07.2022

28 ЛИПНЯ УКРАЇНА ЩОРІЧНО ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

07:30 28.07.2022

ЗАЛИШАТИСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ: ДОБІРКА АКТУАЛЬНИХ ДЕРЖПОСЛУГ НА ГІДІ

Від 24 лютого фраза «Як ти?» набула особливий сенс. Вона скрізь: у щоденних повідомленнях у месенджерах, у 5-хвилинних дзвінках, щоб почути рідний голос та заспокоїтися, у дописах усіх небайдужих... Прикладів наводити можна ще багато, однак вони будуть про одне: про те, як слова стали мовою любові для всіх українців

10:30 26.07.2022

ХТО ТАКИЙ "ОДИНОКИЙ БАТЬКО"?

За статтею 5 Сiмейного кодексу України держава створює людинi умови для материнства та батькiвства, забезпечує охорону прав матерi та батька, матерiально й морально заохочує i пiдтримує материнство та батькiвство.

16:15 25.07.2022

УВАГА!  ЛУЧНИЙ МЕТЕЛИК

УВАГА! ЛУЧНИЙ МЕТЕЛИК

У цьому році після грозових дощів із сильними поривами вітру в деяких районах області спостерігається масовий літ лучного метелика ІІ-го покоління.  Це особливо небезпечний шкідливий організм, який здатен створити надзвичайну ситуацію.

15:30 25.07.2022

НАРАДА З ПРАЦІВНИКАМИ КУЛЬТУРИ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22 липня 2022 сільський голова Садівської сільської ради Іван Крючков провів нараду з керівниками клубних закладів та бібліотекарями громади. Працівники культури прозвітували про культурно-мистецьку роботу за 1 півріччя 2022 року.

11:00 25.07.2022