ВОРОГ ЗНИЩИВ ЖИТЛО: ЯК ОТРИМАТИ ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ

На початок вересня, за підрахунками Київської школи економіки, з початку широкомасштабної війни пошкоджено або зруйновано щонайменше 15,3 тис. багатоповерхівок і 115,9 тис. приватних будинків

13:00 14.09.2022

НА СУМЩИНІ ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-СЕРПНЯ  ЦЬОГО РОКУ 7100 ЧОЛОВІК ЗНАЙШЛИ РОБОТУ

НА СУМЩИНІ ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-СЕРПНЯ ЦЬОГО РОКУ 7100 ЧОЛОВІК ЗНАЙШЛИ РОБОТУ

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, послугами служби зайнятості у січні-серпні 2022 року скористалися 34,5 тис. осіб, з них 31,7 тис. зареєстрованих безробітних.

08:30 14.09.2022

ЯК ВІДНОВИТИ ПОШКОДЖЕНІ, ВТРАЧЕНІ ЧИ ВИКРАДЕНІ НОМЕРНІ ЗНАКИ?

Під час військового стану, на жаль, стається так, що люди втрачають своє майно. Багато автомобілів українців було пошкоджено також в деяких були втрачені номерні знаки під час евакуації. Для того, щоб відновити втрачені чи викрадені номерні знаки транспортного засобу  особі необхідно звернутися до будь-якого територіального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.

15:00 13.09.2022

В УКРАЇНІ ДІЄ ДЕРЖАВНА ІНФОРМАЦІЙНА ПЛАТФОРМА ДІТИ ВІЙНИ

Чималих зусиль до якнайшвидшого повернення маленьких депортованих українців додому докладає Мінреінтеграції. Від початку повномасштабної війни за сприяння відомства вже повернуто 55 дітей, 31 з них – безпосередньо з росії

11:30 12.09.2022

ДІДЖИТАЛ НОВАЦІЯ - ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР (ДАР)

Процес диджиталізації є одним з визначальних факторів економічного зростання підприємств, та й усього суспільства в цілому. Диджиталізація та створення різного роду корисних сервісів та ресурсів стало одним із визначальних процесів в Україні. Попри те, що в нашій країні триває воєнний стан, все нові діджитал технології створюються для полегшення та продовження розвитку нашої держави та людей. Однією із таких діджитал новацій став Державний аграрний реєстр (далі ДАР).

14:00 09.09.2022