«MINEFREE» – НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК ДБАЄ ПРО БЕЗПЕКУ ГРОМАДЯН

Призначення «MineFree» – підвищення рівня захисту цивільного населення від небезпечних вибухових пристроїв, можливість повідомлення про виявлення боєприпасів та інформування про території, які несуть потенційну загрозу для населення

11:30 10.08.2022

АЛЬБОМ БЕЗБАР’ЄРНИХ РІШЕНЬ АДАПТУЮТЬ ДО ВИМОГ ВОЄННОГО ЧАСУ

Альбом безбар’єрних рішень, який створюється у межах ініціативи Першої Леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ «Без бар’єрів», адаптують до вимог воєнного часу.До нього будуть додані рекомендації, які враховують реалії та безпекові потреби

10:30 10.08.2022

СОЛІСТ НИЗІВСЬКОГО СБК АРТЕМ ЧЕРНЕТЧЕНКО СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ВІДКРИТОГО СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ ТА СУЧАСНОЇ ПОПУЛЯРНОЇ МУЗИКИ «РАДОСЛАВ»

08 серпня завершився Відкритий обласний конкурс естрадної пісні та сучасної популярної музики «Радослав», який відбувся за ініціативи управління культури Сумської обласної державної адміністрації. АРТЕМ ЧЕРНЕТЧЕНКО – соліст Низівського селищного будинку культури Садівської сільської ради Сумського району Сумської області (керівник – Олена Євтушенко) став переможцем конкурсу, зайнявши 2 місце у номінації «Солісти-вокалісти (вікова категорія: від 25 років» (україномовні пісні).

14:00 09.08.2022

ЧИ ОПЛАЧУЮТЬСЯ ЛІКАРНЯНІ, ЯКЩО ХВОРОБА ЧИ ТРАВМА НАСТАЛИ ВНАСЛІДОК СП’ЯНІННЯ?

Фонд соціального страхування України опікується близько 11 мільйонами працюючих українців – навіть в умовах війни усі вони забезпечуються Фондом виплатами і допомогами. Однак у деяких випадках людина може втратити право на отримання допомоги.

10:30 09.08.2022

ПОЧАЛА ПРАЦЮВАТИ НАЦІОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ «ДОКАЗОВО ПРО ВАКЦИНАЦІЮ, ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 3 РОКІВ»

Створена Національна гаряча лінія ЮНІСЕФ та Українським католицьким університетом за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з ГО «Асоціація сімейних медичних сестер», ГО «Вакцинація»

08:30 09.08.2022

ПРО ГРАНТОВУ ПІДТРИМКУ

Повідомляємо, що з 1 липня 2022 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу», якою зокрема затверджено Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, а також Порядок надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.

15:00 08.08.2022

У МВС ПРЕЗЕНТУВАЛИ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК ДЛЯ РЕАГУВАННЯ НА ВИПАДКИ ДОМАШНЬОГО ТА ГЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА

Міністерство внутрішніх справ України презентувало мобільний застосунок, який дає можливість постраждалій особі викликати та отримати допомогу без телефонного дзвінка, не привертаючи увагу кривдника

09:00 05.08.2022