Дата: 24.06.2021 16:00

Відповідно до наказу управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області від 22.06.2021 року № 113-ОД «Про оголошення відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Садівської сільської ради Сумського району Сумської області – Садівська дитяча школа мистецтв» оголошується відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Садівської сільської ради Сумського району Сумської області – Садівська дитяча школа мистецтв шляхом проведення усної співбесіди з претендентами.

Перелік документів, які необхідно подати претендентам для участі у відборі:

• заява про участь у відборі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором претендента);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про ідентифікаційний номер фізичної особи;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Документи подаються претендентом особисто або через уповноваженого за довіреністю представника до 06.07.2021 року включно за адресою: 42343, Сумська область, Сумський район, вулиця Паркова, будинок 1.

Дата, місце проведення відбору (усної співбесіди):

7 липня 2021 року о 10.00, приміщення Садівського сільського будинку культури Садівської сільської ради Сумського району Сумської області, за адресою: 42343, Сумська область, Сумський район, вулиця Паркова, будинок 1.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення відбору:

головний спеціаліст  відділу освіти управління освіти, культури, молоді та спорту  Садівської сільської ради Сумського району Сумської області  Немилостива Наталія Григорівна, телефон 0952558933, електронна адреса sad.ypravlinnia@ukr.net.                                                                               Претендент, визнаний переможцем відбору за результатами усної співбесіди, буде призначений на посаду директора комунального закладу Садівської сільської ради Сумського району Сумської області – Садівська дитяча школа мистецтв у разі прийняття відповідною сесією Садівської сільської ради Сумського району Сумської області восьмого скликання рішення про таке призначення.