НОВОРІЧНИЙ РАНОК В САДІВСЬКОМУ СБК

29 грудня в Садівському сільському будинку культури Садівської сільської ради пройшов новорічний ранок, підготовлений працівниками культури села Сад. Батьки та діти взяли участь у дитячій конкурсно-розважальній програмі. Конкурси «Сніжки», «Ялинки», «Перегони стоніжок» та інші об’єднали всіх присутніх. Дітлахи отримали гарний святковий настрій, позитив та вітання від Діда Мороза та Снігуроньки.

15:15 29.12.2021

У СЕЛІ ЯСЕНИ РОЗПОЧАЛИСЯ НОВОРІЧНІ ЗАХОДИ

На вихідних у Ясенівському об’єкті дозвіллєвої роботи Садівської сільської ради пройшли новорічні вечори відпочинку для дорослих та молоді села. Аматори сцени клубного закладу присутнім подарували творчі подарунки. Усі отримали гарний настрій та задоволення від концертних номерів та святкової дискотеки. Дід Мороз зі Снігуронькою привітали мешканців громади з наступаючим Новим 2022 роком.

10:30 29.12.2021

ДО СУЛЬСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО КЛУБУ ЗАПРОСИЛИ ДІТЕЙ НА НОВОРІЧНУ КАЗКУ

24 грудня 2021 року до Сульського сільського клубу Садівської сільської ради завітали Дід Мороз та Снігуронька зі своїми помічниками - казковими героями. Маленькі глядачі із захватом поринули у чарівну атмосферу новорічної казки, яку для них створили студенти та викладачі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

11:00 28.12.2021

ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

Сьогодні, 28 грудня, святкує свій День народження чарівна жінка, прекрасна людина, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Шинкаренко Наталія Володимирівна.

10:30 28.12.2021

У СЕЛІ ТЕРЕШКІВКА ПРОЙШОВ СВЯТКОВИЙ НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ

25 грудня у с.Терешківка Садівської сільської ради в сільському будинку культури пройшов Святковий новорічний концерт - музична казка "Царівна Несміяна". Своїми вітаннями захід відкрив сільський голова Іван Крючков. Творчі пісенні подарунки присутні отримали від аматорських колективів Терешківського СБК: ансамблю народної пісні «Пісенне джерело» (керівник Сергій Пішун), гурту «Бабоньки» (керівник Ела Бирченко), вокалістів клубного закладу. Учасники драматичного гуртка (керівник Валентина Сущенко) продемонстрували театралізоване дійство.

10:00 28.12.2021

ДО УВАГИ АКТИВНИХ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ: СТАРТУЄ ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ «БЕЗБАР’ЄРНА ГРАМОТНІСТЬ»

«Безбар’єрна грамотність» – під такою назвою стартує освітній серіал від Міністерства цифрової трансформації України. Серіал створено в межах ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ в партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар'єрності, ГО «Безбар’єрність», представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту ПРООН «Права людини для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії

14:00 24.12.2021

В САДІВСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ ПРОЙШОВ ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ЗАХІД «ПОСВЯТА В ЮНІ МИТЦІ»

23 грудня напередодні новорічних свят у Комунальному закладі Садівської сільської ради - Садівська дитяча школа мистецтв Сумського району пройшов культурно-мистецький захід «ПОСВЯТА В ЮНІ МИТЦІ». Учнів мистецької школи, які проходять навчання перший рік, їх батьків, педагогів навчального закладу привітав сільський голова Садівської сільської ради Іван Крючков.

12:00 24.12.2021